EN | CZ | SK

Jaké jsou výhody získání EB-5 zelené karty (EB-5 Green Card)?

EB-5 Green Card

Jaké jsou výhody získání EB-5 zelené karty (EB-5 Green Card)?

Pokud jste zvážili investovat do EB-5 vízového programu, určitě vám myslí proběhla otázka jestli je to pro vás to spávnì. Investování značného množství kapitálu do každého podnikání má své klady i zápory. Vrátí se mi to? Co mohu získat a co ztratit při této investic? Stojí to za to?

Všechny tyto otázky jsou na místě, pokud jste zahraniční investor a chcete investovat na americkém trhu.

EB-5 vízový programy má mnoho výhod, ale dříve, než si rozebereme klady, podívejme se blíže na základní požadavky EB-5 zelené karty. EB-5 vízový program umožňuje zahraničním investorům investovat od 5OO tisíc dolarů do 1 milionu dolarů do podniku v USA. Hlavní podmínkou pro investici je, aby obchodní společnost vytvořila minimálně 10 pracovních míst na plný úvazek pro občany USA. Existuje několik odlišných způsobů kolik a kam investovat své peníze. Pokud se chcete dozvědět více o různých možnostech, podívejte Kolik bych měl investovat do EB-5 programu?

Takže teď, když jsme si vysvětlili základní požadavky, vraťme se zpět k otázce zda je investice pro vás vhodná. Existuje několik výhod, které se účastní vízovém programu EB-5, hlavní výhodou je možnost získat trvalou zelenou kartu pro sebe a svou rodinu. Zní to úžasné, ne? No, to je. EB-5 vízový program je jedním z programů, které vedou k trvalému pobytu. Prostřednictvím tohoto programu budete mít možnost trvale žít v USA, zatímco budete pokračovat v investicích nebo návratnost vaší investice se vám vrátí po dvou letech. Kromě toho, že EB-5 vízový program je jedním z mála programů, který nevyžaduje odborné vzdělání, jazyk ani předchozí požadavky na obchodní zkušenosti. Program nemá také žádné omezení ve způsobu jakým je navýšen kapitál, pokud byl získaná legálně. Některé další výhody jsou následující:

  • Manžel a všechny svobodné děti mladší 21 let mohou získat trvalý pobyt spolu s investorem
  • Manžel a děti mají přístup ke vzdělávacím výhodám v USA
  • Investor může mít aktivní nebo pasivní roli v podnikání
  • Investor si může vybrat oblast, ve které by chtěl investovat (některé požadavky jsou vyžadovány pro cílené a venkovské oblasti)
  • Bezpodmínečné vízum nevyžaduje žádné další rekvalifikace
  • Investor a rodina nemusí udržovat nepřetržitý, fyzický Pobyt v USA, pokud je zachován trvalý pobyt v USA

Po přečtení výhod je na čase, abyste se rozhodli, zda skutečně chcete EB-5 zelenou kartu. Pokud máte zájem o další informace jak získat EB-5 zelenou kartu, neváhejte nás kontaktovat na Immigrationbiz.cz anebo se podívejte naše webové stránky.

Líbil se Vám tenhle článek? Sdílejte ho nebo dejte LIKE. Nezapomeňte Přihlaste se do našeho Newsletter Immigration Biz a získejte ZDARMA e-book Jak získat E2 víza do USA a také získáte týdenní aktualizace ZDARMA!


0 comments… add one

Chci FREE EBOOK!

E2-investment-visa-usa-English-150thumb

Napsali o nás