EN | CZ | SK

Jaké jsou překážky získání visa do USA?

visa do USA

Jaké jsou překážky získání visa do USA?

Úspěšnému získání víz předchází dlouhá cesta. Pokud se na tuto cestu vyberete, může se vám stane, že budete muset čelit odmítnutí. Z tohoto důvodu jsme si pro vás připravili přehled hlavních příčin zamítnutí víz. Dávejte pozor na malé detaily, které by vám mohly ušetřit nejen čas, ale i peníze.

Poznejte ten správný typ víz, které potřebujete a poplatky s nimi spojené.

Existuje mnoho typů nepřistěhovalecké víz pro ty jednotlivce, kteří usilují o vízum do USA. Je nezbytné, abyste pochopili druh víza o který žádáte, a to před tím než podáte žádost, protože každý typ víza má svůj vlastní soubor požadavků. Seznam nepřistěhovaleckých typu víz naleznete zde. Poplatky jsou nevratné z jakéhokoli důvodu, a to i při zpětvzetí žádostí, a vyžadují se znovu v případě, že si podáte novou přihlášku. Poplatky se mohou pohybovat od 300 USD do 1000 USD nebo více, v závislosti na druhu víz. Kromě toho může získat výjimku v případě, že nesplňujete finanční podmínky k získání víza.

Porozumějte vízovým požadavkům.

Žádosti o nepřistěhovalecké vízum lze nalézt on-line prostřednictvím webové stránky USCIS. Všechny formuláře jsou dodávány s kontrolním seznamem a konkrétními pokyny, které vám pomohou jak vyplnit přihlášku. Ujistěte se, že použijete kontrolní seznam a postupujete podle pokynů. Dávejte si pozor na to, že formuláře jsou neustále aktualizovány.

Prověřte vše, co by mohlo ohrozit vaši vízovou přihlášku.

Vše se přezkoumá s mikroskopickou přesností. Ujistěte se, že informace ve vaší přihlášce jsou pravdivé, a že jste předložili veškerou dokumentaci, která je potřebná k získání víza. Vynechání některé informace může zkomplikovat celý proces. Seznam postiženími pro získání víz naleznete zde. Hlavními překážkami jsou:

1) trestné činy

2) osoby s komunikačními poruchami se společenským významem

3) osoby, které nemohou prokázat finanční podporu z jejich domovské země

4) osoby, které jsou bezpečnostním rizikem pro USA

5) osoby, které vstoupily do USA nelegálně

Připravte si potřebnou dokumentaci.

Je důležité dodržovat formuláře do puntíku. Pokud formulář vyžaduje černý inkoust, použijte černý inkoust. Miliony žádostí se přehodnocuje každý rok. Nedávejte úředníkovi příležitost odmítnout vaši žádost. Pokud se je třeba něco vytisknout, tak to vytiskněte. Dodržování pokynů je důležité pro úspěch vaší žádosti, což nás vede k poslednímu bodu.

Podejte žádost ve správné formě a na správném místě.

Každý typ víza je má vlastní formulář, který musí být předložen na správném oddělení. Formulář musí být zaslán včas na konkrétní adresu.

A konečně, ještě jednou si zkontrolujte vaši žádost. Jak bylo uvedeno výše, váš poplatek za podání žádosti se nevrací v případě, že dokumentace nebyla řádně předložena.

Pro více informací o EB-5 zelené kartě a o E-2 investorských vízech neváhejte kontaktovat Immigrationbiz.cz.

Líbil se Vám tenhle článek? Sdílejte ho nebo dejte LIKE. Nezapomeňte Přihlaste se do našeho Newsletter Immigration Biz a získejte ZDARMA e-book Jak získat E2 víza do USA a také získáte týdenní aktualizace ZDARMA!

 


0 comments… add one

Chci FREE EBOOK!

E2-investment-visa-usa-English-150thumb

Napsali o nás