EN | CZ | SK

Které oblasti v USA jsou nejlepší pro vaše podnikání?

Podnikání

Které oblasti v USA jsou nejlepší pro vaše podnikání?

Pokud jste nerezidentům a chcete podnikat v USA, budete čelit různým důležitým rozhodnutím. Jeden z největších problémů je obvykle vybrat si, kde v rámci USA budete podnikat. Amerika se skládá z různých geografických a demografických oblastí, přičemž každá z nich má různé právní a daňovou legislativu, koupěschopnost, ale i například podnebí. Proto je místo vašeho podnikání velmi důležité a může ovlivnit i úspěšnost vašeho byznysu.

Nejprve byste měli zvážit předmět a rozsah vašeho podnikání . Některá místa jsou lepší pro různé typy společností v závislosti na právním odvětví. Například, Silicon Valley je vhodné pro společnosti zaměřené na IT, Boston prebiotechnológiu a společnosti zaměřené na módu a média, New York je zase vhodným místem kde nejlépe vydělat peníze . Také byste měli vzít v úvahu dostupnost lidského kapitálu , síťové možnosti a spotřební hodnoty daného regionu. Existují velké rozdíly mezi bezstarostnou mentalitou West Coast – u a asertivní a rychle se rozvíjejícím East Coast -em, takže je jen na vás, který z nich si vyberete . Nakolik budete muset osobně dohlížet na provoz vašeho podnikání a obvykle vezmete s sebou i rodinné příslušníky , i náklady na bydlení mohou hrát významnou roli v procesu rozhodování. Měli byste vědět , že život v populárních městech jako New York a San Francisco je nákladný, což může negativně ovlivnit váš byznys, a to zejména pokud jste začínající podnikatel.

Další věc, kterou je třeba zvážit je volba státu, kde společnost založíte. Třeba vědět, že nemusí být stejný, jako místo, kde podnikáte. Nevada, Delaware a Wyoming jsou typicky označovány jako ” korporátní nebe” a jsou všechny velmi populární pro založení společností. Přijatelné obchodní právo a žádné daně z příjmů právnických osob – pro tyto výhody jsou favorizované před ostatními státy. Nicméně založení společnosti v jiném státě není také špatný nápad. Ve skutečnosti, pokud budete podnikat pouze v jednom státě a nemáte v úmyslu expandovat do jiného státu, pak je nejlepší založit společnost v tomto konkrétním státě. Je to protože pokud založíte společnost v jiném státě, než v tom, ve kterém aktuálně podnikáte, bude to považováno za činnost vykonávanou mimo stát a budete muset platit různé poplatky a také vám to přidá více papírování. Takže benefity inkorporace v korporátním neb nejsou až tak výhodné pro malé podniky na vyvážení přidaných poplatků.

Při výběru sídla společnosti musíte zvážit mnoho elementů. Správný výběr sídla je možná nejdůležitějšího rozhodnutím v investičním procesu, a jakmile jste si vybrali, je velmi nákladné to změnit. Abyste se ujistili, že si vyberete správně, neváhejte kontaktovat immigrationbiz.cz. Náš profesionální tým je vždy připraven vám pomoci.

Pro více informací o EB-5 zelené kartě a o E-2 investorských vízech neváhejte kontaktovat Immigrationbiz.cz.

Líbil se Vám tenhle článek? Sdílejte ho nebo dejte LIKE. Nezapomeňte Přihlaste se do našeho Newsletter Immigration Biz a získejte ZDARMA e-book Jak získat E2 víza do USA a také získáte týdenní aktualizace ZDARMA!

 


0 comments… add one

Chci FREE EBOOK!

E2-investment-visa-usa-English-150thumb

Napsali o nás