EN | CZ | SK

5 tipů jak v roce 2014 zdokonalit své podnikání

podnikání

5 tipů jak v roce 2014 zdokonalit své podnikání.

Zde je seznam věcí, které byste měli udělat na konci roku 2013 as cílem stát se úspěšným v podnikání v roce 2014!

Zhodnoťte váš marketingový plán za rok 2013 a navrhněte nový plán na rok 2014.

Klíčem k úspěchu je plánování vaší marketingové strategie pro rok 2014. Měli byste využívat marketingové zdroje, např. zasílání newsletter , publikování článků, používání sociálních médií a sítí a účast na významných událostech.

Měli byste si stanovit reálné cíle a vypracovat podnikatelský plán na rok 2014.

Ať už máte firmu s 50 zaměstnanci nebo jen s jedním, váš obchodní úspěch závisí na vaší schopnosti stanovit a dosáhnout cíle. Zapište si některé vaše myšlenky, které chcete dosáhnout, analyzujte a revidujte své výdaje. To by vám mělo výrazně pomoci vytvořit svůj vlastní podnikatelský plán.

Poděkujte svým klientům a zdrojem.

Dejte svým zákazníkům pocítit, že jsou jedineční. Studie ukázal, že stávající klienti jsou mnohem důležitější pro váš byznys jako noví. Popřemýšlejte o tom, že jim pošlete kartu nebo pozvěte je na kávu.

Zhodnoťte vaši strategii, postupy a proveďte změny.

Na konci roku byste měli zvážit, jak zlepšit vaši fakturaci, veden , účetnictví a personál. Změňte strategie, sledujte trendy a najděte osvědčené postupy.

Zhodnoťte vaši webovou stránku.

Webová stránka odráží vaši společnost, a proto byste měli aktualizovat obsah minimálně jednou za rok . Zvažte nový design, který odráží aktuální směr a přístup vaší společnosti.

Pro více informací  neváhejte kontaktovat Immigrationbiz.cz.

Líbil se Vám tenhle článek? Sdílejte ho nebo dejte LIKE. Nezapomeňte Přihlaste se do našeho Newsletter Immigration Biz a získejte ZDARMA e-book Jak získat E2 víza do USA a také získáte týdenní aktualizace ZDARMA!


0 comments… add one

Chci FREE EBOOK!

E2-investment-visa-usa-English-150thumb

Napsali o nás