EN | CZ | SK

8 nezbytných náležitostí byznys plánu?

Náležitostí byznys plánu

8 nezbytných náležitostí byznys plánu?

Pokud žádáte o některé vízum do USA (např. EB-5, L-1, E-1 a E-2), váš právník vám může doporučit podnikatelský plán na podporu vaší žádosti o vízum.

Ať už jste poprosili o pomoc profesionála nebo si napíšete vlastní podnikatelský plán, je důležité pochopit hlavní body, které musí obsahovat každý byznys plán. Celkově lze říci, že každý podnikatelský plán by měl obsahovat:

  • Řídící program
  • Popis podnikatelské činnosti
  • Produkty a služby
  • Popis konkurence
  • Dopad na průmysl
  • Marketingový plán a analýzu trhu
  • Operační plán
  • Finanční prostředky

Řídící program EB5 víz.

Toto může to být jediná část vašeho podnikatelského plánu, kterou si úředník přečte opravdu pozorně, proto by tato sekce měla obsahovat nejdůležitější informace z vašeho plánu.

Více o EB5 zelenej kařte se dozvíte zde. 

Popis podnikatelské činnosti.

Tato část obsahuje stručný popis vašeho podnikání, čili historii podniku a kdy, kde a jak jste začali podnikat. Dále byste neměli opomenout na vize a obchodní cíle pro příštích pět let a detaily umístění vašeho podniku. na podporu uvedených náležitostí můžete použít i obrázkovou dokumentaci.

Produkty a služby.

Tento oddíl obvykle obsahuje popis vašich produktů a / nebo služeb, jakož i informace o fázi vývoje vašich produktů a služeb, které poskytujete v současné době.

Popis konkurence.

Tato část by měla obsahovat informace o každém konkurentovi a měli byste popsat, jak vaše společnost dokáže konkurovat ostatním podnikům.

Dopad na průmysl.

Je vhodné, abyste uvedli některé specifické oblasti životního prostředí, sociálně-kulturní, ekonomické, politické zájmy a celkové trendy v odvětví týkající se vašeho podnikání. profesionál by měl mít přístup k výzkumným databázím a mohl by vám poskytnout věrohodné informace.

Marketing.

V této části byste měli popsat vaši marketingovou strategii. Může vám to pomoci k podpoře vašich finančních projektů. Také je užitečné popsat i cenovou strategii.

Operační plán.

Tato sekce je zvláště důležitá pro investory. Je důležité zdůraznit vaše silné obchodní postavení. Klíčovou je tedy jasná organizační schéma, spolu s kvalifikací manažerů, počtem zaměstnanců a jejich roční platy. Tato část může také zahrnovat analýzu SWOT (silné stránky, slabé stránky, příležitosti, hrozby), a prováděcí plán.

Finanční prostředky.

Vaše podnikání musí být postupně ziskové. Měli byste zahrnout vaši aktuální finanční situaci a výhled do budoucích pět let.

Každý podnikatelský záměr má určité odchylky, uvedli jsme jen stručný manuál, který vám pomůže při psaní vlastního business plánu. Pokud máte více dotazů neváhejte nás kontaktovat.

 

Klikněte sem a přečtěte si víc o E2 investorských vízach do USA. 

Líbil se Vám tenhle článek? Sdílejte ho nebo dejte LIKE. Nezapomeňte Přihlaste se do našeho Newsletter Immigration Biz a získejte ZDARMA e-book Jak získat E2 víza do USA a také získáte týdenní aktualizace ZDARMA!


0 comments… add one

Chci FREE EBOOK!

E2-investment-visa-usa-English-150thumb

Napsali o nás