EN | CZ | SK

Jak získat L1B visa pro vnitropodnikových pracovníků?

L1B visa

Jak získat L1B visa pro vnitropodnikových pracovníků?

Úspěch každého podnikání je v pracovním procesu. Proto každý podnik, který je celosvětově rozšířený, musí mít některých pracovnících globální rozložených, aby tím umožmil rychlý růst podniku. Pracovníci, kteří mají být přeloženi jsou ti, kteří budou mít zásadní roli v procesu rozšiřování podniku.

L1B vízum umožňuje přeložení pracovníků s odbornými znalostmi do Spojených států, a to s přesně stanovenými povinnostmi. K tomu, aby společnost měla nárok na přeložení pracovníků, musí nejprve splnit požadavky. To je důvod, proč mnoho společností, které jsou o tomto informovány využívají výhody na rozšíření svého malého nebo velkého podnikání. Zaměstnanec musí být v pracovním poměru mateřské společnosti po dobu nejméně 1 roku před přemístěním. To znamená, že společnost by měla být mateřská, dceřiná nebo sesterská. Dalším kritériem je, že společnost musí v současné době podnikat v USA.

Je nutné dodržet následující postup:

-       Za prvé, zaměstnavatel, který chce přeložit jakéhokoliv zaměstnance musí vyplnit formulář I-129, (návrh na nepřistěhovalecké pracovníka)

-       Bude muset zaplatit poplatek ve prospěch zaměstnance.

Pokud je žádost schalená úřadem USCIS, žadatel si musí dohodnout pohovor na americkém konzulátu v místě jeho pobytu. Pracovník by si měl připravit následující:

-        Schválení I-129 žádosti

-        Pas

-        Zaplacený poplatek za vízum

-        Fotografii

-        Formulář DS 160

-        Naplánovať si pohovor

-        Dodatečné podklady (životopis, mzdový výpis, výpis z bankovního účtu, Společenská smlouva společnosti, atd.)

Pro více informací o EB-5 zelené kartěE-2 investorských vízech nebo o L-vízech neváhejte kontaktovat Immigrationbiz.cz.

Líbil se Vám tenhle článek? Sdílejte ho nebo dejte LIKE. Nezapomeňte Přihlaste se do našeho Newsletter Immigration Biz a získejte ZDARMA e-book Jak získat E2 víza do USA a také získáte týdenní aktualizace ZDARMA!


0 comments… add one

Chci FREE EBOOK!

E2-investment-visa-usa-English-150thumb

Napsali o nás