EN | CZ | SK

Investujte do projektu výstavby nemovitosti a získejte Zelenou kartu (Green Card)!

Green Card

Investujte do projektu výstavby nemovitosti a získejte Zelenou kartu (Green Card)!

EB-5 Green Card vízum, jako součást investičního imigračního programu, bylo vytvořeno Kongresem v roce 1990 za účelem vytvoření nových pracovních míst v USA investováním značného množství kapitálu od cizích státních příslušníků.

Statistický výzkum ministerstva vnitra ukazuje, že tento program úspěšně narůstá z roku na rok a roční přírůstek za loňský rok (2013) dosáhl úrovně 10,000 víz.

Pro získání EB-5 víza musíte splňovat následující podmínky:

  • Měli byste vytvořit alespoň 10 pracovních pozic na plný úvazek
  • Měli byste investovat 1.000.000 dolarů, nebo alespoň 500.000 dolarů, pokud investujete do cílené oblasti zaměstnanosti
  • Účast v každodenním řízení podniku
  • Měli byste být přínosem pro americkou ekonomiku tím, že poskytuje zboží nebo služby na amerických trzích

Studie provedené USCIS v roce 2010 ukazují, že nejzajímavějším odvětvím pro uchazeče o EB-5 víza jsou reality. Zahraniční investor má dvě možnosti jak investovat do nemovitostí za účelem získání EB-5 víza. Buď přímými investicemi nebo prostřednictvím regionálního centra.

Projekt regionálního centra by se měl dotýkat oblasti s vysokou mírou nezaměstnanosti a měl by být veden jako soukromý podnik, který přijímá finanční prostředky od zahraničních investorů. Regionální centrum může zřídit fond, který bude poskytovat půjčky investorům na jejich projekty.

Kromě splnění podmínek, které stanovil úřad USCIS, je velmi důležité, aby si investor nejdříve udělal výzkum, které regionální centrum je nejvhodnější pro jeho projekt.

Pro více informací o EB-5 zelené kartě a o E-2 investorských vízech neváhejte kontaktovat Immigrationbiz.cz.

Líbil se Vám tenhle článek? Sdílejte ho nebo dejte LIKE. Nezapomeňte Přihlaste se do našeho Newsletter Immigration Biz a získejte ZDARMA e-book Jak získat E2 víza do USA a také získáte týdenní aktualizace ZDARMA!


0 comments… add one

Chci FREE EBOOK!

E2-investment-visa-usa-English-150thumb

Napsali o nás