EN | CZ | SK

EB5 Zelená karta prostřednictvím investic v regionálním centru?

EB5 Zelená karta

EB5 Zelená karta prostřednictvím investic v regionálním centru?

V našom poslednom článku sme vás oboznámili s viacerými tipmi, ako si vybrať regionálne centrum pre vašu investíciu. Takže ak ste sa nakoniec rozhodli, ktoré centrum a projekt najviac vyhovuje vašim potrebám, čítajte ďalej a dozviete sa čo musíte urobiť, aby ste získali svoju zelenú kartu prostredníctvom investovania. Celý proces zvyčajne trvá tri až päť rokov a má dva kroky.

Předtím, než se zúčastníte EB-5 programu regionálního centra, musíte podat žádost spolu s podklady na úřad USCIS. Musíte dokázat, že vy a vaše investice uspokojí všechny požadavky pro víza uvedená v našich předchozích blozích. Investice musí přinést požadovaných deset pracovních míst na plný úvazek, investiční kapitál musí pocházet z legálního zdroje finančních prostředků a vy se budete muset podílet na řízení podniku buď prostřednictvím každodenního managementu nebo prostřednictvím formulování činnosti podniku.

USCIS potom dôkladne preskúma vašu žiadosť, takže buďte pripravený na celkové preverenie, vrátane podrobného preskúmania vašich zdrojov a vašej rodinnej histórie. Na základe vašej žiadosti a  dôkazov úrad určí, či máte nárok na EB-5 víza.

Pokud je vaše žádost schválena, vy a vaši rodinní příslušníci získáte zelenou kartu, která je platná na dva roky. Vzhledem k tomu, že je jen podmíněná, nezapomeňte, že v rámci 90 denní lhůty před jejím uplynutím, musíte předložit nový návrh na USCIS. Hlavním cílem tohoto návrhu je prokázat, že požadované investice byly provedeny, minimálně deset pracovních míst bylo vytvořeno a vaše investice měly pozitivní dopad na americkou ekonomiku. Po schválení tohoto návrhu vy a vaše rodina získáte neomezený trvalý pobyt v USA a můžete volně využívat všechny výhody s tím spojené. Což je více, máte možnost požádat o americké občanství do 90 dnů po uplynutí pěti let ode dne kdy jste získali trvalý pobyt.

Pro více informací o EB-5 zelené kartě a o E-2 investorských vízech neváhejte kontaktovat Immigrationbiz.cz.

Líbil se Vám tenhle článek? Sdílejte ho nebo dejte LIKE. Nezapomeňte Přihlaste se do našeho Newsletter Immigration Biz a získejte ZDARMA e-book Jak získat E2 víza do USA a také získáte týdenní aktualizace ZDARMA!


0 comments… add one

Chci FREE EBOOK!

E2-investment-visa-usa-English-150thumb

Napsali o nás