EN | CZ | SK

Jak si správně vybrat EB5 regionální centrum?

EB5 regionální centrum

Jak si správně vybrat EB5 regionální centrum?

V našem posledním příspěvku jsme vám představili možnost investování prostřednictvím regionálního centra. Z deset tisíc EB-5 zelených karet ročně je tři tisíce vyhrazených pro cizí státní příslušníky, kteří se rozhodnou použít tuto altrenatívu investování. Nižší hodnota investice a volnější tvorba pracovních míst je to, co dělá tuto možnost tak populární. USCIS odhaduje, že přibližně 90% EB-5 víza jsou založeny na investic do regionálního centra. Proto si myslíme, že stojí za to prozkoumat tuto možnost podrobněji.

Regionálne centrum je hospodářský subjekt, veřejný nebo soukromý, který se podílí na podpoře ekonomického růstu, zlepšení regionální produktivity, vytváření pracovních míst a zvýšení investic do domácího kapitálu. To musí být v souladu s přísnými předpisy USCIS. Od 1. dubna 2014 bylo schváleno přibližně 480 regionálních center. To znamená, že máte mnoho možností na výběr. Kromě výběru regionálního centra jste povinni zvolit i jeden konkrétní investiční projekt. Mnoho regionálních center má více projektů, takže rozhodování nemusí být velmi snadné. Proto vám nabízíme několik tipů, které vám mohou pomoci.

Při výběru EB5 regionálního centra vám doporučujeme následující:

● BEZPEČNOST: Za prvé, regionální centrum musí mít označení úřadem USCIS a být aktivní v době vaší investice. Zkontrolujte také zda má výzkumný systém, aby vám poskytl statistiky a další informace.
● ZKUŠENOSTI: Prozkoumejte účinnost projektů regionálního centra. Navzdory skutečnosti, že předchozí projekty byly úspěšné, není žádná záruka, že ten váš bude efektivní.
● RYCHLOST: Většina regionálních center spojuje více investic na financování svých projektů s cílem zajistit finanční stabilitu obchodního podniku. V tomto případě je důležité zvolit regionální centrum, které může přilákat více investorů v krátké době.
● ŘÍZENÍ: Ujistěte se, že generální partner (i) a vedení týmu regionálního centra mají znalosti s programem EB – 5 a uvědomují si svou odpovědnost za dokončení projektu a vytvoření potřebných pracovních míst.
● PRACOVNÍ MÍSTA: Ačkoliv nepřímé vytváření pracovních míst je přijatelné pro regionální centra , projekty s alespoň nějakým významným množstvím přímé tvorby pracovních míst může být bezpečnější alternativa.

Pro více informací o EB-5 zelené kartě a o E-2 investorských vízech neváhejte kontaktovat Immigrationbiz.cz.

Líbil se Vám tenhle článek? Sdílejte ho nebo dejte LIKE. Nezapomeňte Přihlaste se do našeho Newsletter Immigration Biz a získejte ZDARMA e-book Jak získat E2 víza do USA a také získáte týdenní aktualizace ZDARMA!


0 comments… add one

Chci FREE EBOOK!

E2-investment-visa-usa-English-150thumb

Napsali o nás