EN | CZ | SK

Jak napsat podnikatelský plán?

podnikatelský plán

EB-5 Visa: Jak napsat podnikatelský plán?

EB-5 vízum se běžně označuje i jako zelená karta získaná prostřednictvím investic, což představuje přistěhovalecké vízum. Obvykle investor musí investovat do nové obchodní společnosti a zaměstnávat 10 zaměstnanců na plný úvazek během následujících 2 let, aby byla odstraněna podmínka jeho zelené karty. EB-5 zelená karta je ideálním řešením pro investory se zájmem o různé rozvojové projektyv Spojených státech.

Pokud žádáte o EB-5 víza je třeba poskytnout imigračním orgánům důvěryhodný komplexní podnikatelský plán, který splňuje následující požadavky:

1. Přesný popis vašeho projektu. Budete muset popsat cíle vašeho podniku, co firma vyrábí nebo jaké služby jsou poskytovány.

2. Detailní majetkové analýzy příjmů, cílového trhu a personálu a analýzy trhu, včetně názvů konkurenčních podniků a jejich relativních silných a slabých stránek.

3. Popis cílového trhu a koho očekáváte, že koupí váš produkt nebo službu, popis každého obchodu, který jste provedli a popis uzavřených smluv. Popis získaných povolení a licencí.

4. Podnikatelský plán vyžaduje také popis organizační struktury a podprobnosti o zkušenostech personálu.

5. Podrobný rozpočet projektu, stejně i popis finančních informací, včetně prodeje, nákladů a rozvahy.

Pokud potřebujete další informace o zhotovení byznys plánu, neváhejte nás kontaktovat.

Pro více informací o EB-5 zelené kartěE-2 investorských vízech nebo o L-vízech neváhejte kontaktovat Immigrationbiz.cz.

Líbil se Vám tenhle článek? Sdílejte ho nebo dejte LIKE. Nezapomeňte Přihlaste se do našeho Newsletter Immigration Biz a získejte ZDARMA e-book Jak získat E2 víza do USA a také získáte týdenní aktualizace ZDARMA!


0 comments… add one

Chci FREE EBOOK!

E2-investment-visa-usa-English-150thumb

Napsali o nás