EN | CZ | SK

Tipy jak si vybrat toho správného EB-5 Visa advokáta

EB-5 Visa advokát

Jak si vybrat toho správného EB-5 Visa advokáta?

Pokud máte zájem získat EB5 víza, jedna věc, kterou budete muset udělat, je poradit se s odborníkem na EB5 vízum. Zde je několik tipů, které můžete použít při hledání toho správného advokáta.

Najděte někoho, kdo ovládá imigrační a obchodní právo

Měli byste si vybrat právníka, který má znalosti z oblasti obchodního práva a také imigračního práva. Nekontaktujte obecného právníka, potřebujete odborníka, který má zkušenosti v oblasti EB5 zelené karty.

Potřebujete advokáta, který má zkušenosti s přípravou EB5 víz

Když jste se už rozhodli požádat o pomoc právníka, vyberte si takového, který má zkušenosti s EB5 vízy. Váš právník by měl mít zkušenosti s procesem žádosti o vízum, s otázkami, které americká vláda vyžaduje a jak by měl být EB5 dokonale vypracován a schválen. Zeptejte se svého právníka kolik žádosti vypracoval a kolik z nich bylo schváleno.

Udělejte si seznam vhodných advokátů

Jakmile jste udělali rešerši různých advokátů, napište si krátký seznam těch právníků, o kterých víte, že jsou kvalifikovaní ao kterých máte zájem.

Zeptejte se na reference

Zkontaktujte se s vhodným právníkem. Zeptejte se na jeho zkušenosti, zda byl úspěšný při žádosti o EB5 vízum atd.

Líbil se Vám tenhle článek? Sdílejte ho nebo dejte LIKE. Nezapomeňte Přihlaste se do našeho Newsletter Immigration Biz a získejte ZDARMA e-book Jak získat E2 víza do USA a také získáte týdenní aktualizace ZDARMA!


0 comments… add one

Chci FREE EBOOK!

E2-investment-visa-usa-English-150thumb

Napsali o nás