EN | CZ | SK

Tipy pro ochranu vaší EB-5 investice?

EB-5 investice

Tipy pro ochranu vaší EB-5 investice?

Pro zahraničního investora je velmi důležité pochopit zákonné požadavky investičního procesu v USA. Jednou z takových oblastí, které jsou důležité pro jakéhokoli zahraničního investora, je zákon o cenných papírech. Každá společnost (LLC nebo LP) vrámci programu EB-5 regionálního centra, nabízí “zabezpečení” pro EB-5 investora, který se tak stává komanditistou nebo společníkem. regionální centra, která poskytují takové zabezpečení musí jednat v souladu s US Securities Act, 1933 (zákon o cenných papírech).

Zákon o cenných papírech má v podstatě dva hlavní cíle:

1) vyžaduje, aby investoři obdrželi finanční a jiné relevantní informace týkající se cenných papírů, které jsou nabízeny na dražbu

2) zakázat podvody a uvedení v omyl při prodeji cenných papírů

Většina společností vrámci EB-5 programu jsou registrovány u Komise pro cenné papíry v USA (US Securities and Exchange Commission). Účelem této evidence je umožnit investorům učinit rozhodnutí o své investice tím, že jsou schopni se podívat na:

popis cenných papírů, které mají být nabízeny k prodeji,
informace o řízení společnosti a
účetní závěrky ověřené nezávislými účetními.

Jako investor s investicí 500.000 dolarů nebo 1.000.000 dolarů a více, je důležité, abyste pochopili kompletní finanční situaci společnosti. Vezměte prosím na vědomí, že břemeno padá na investora, nikoliv na společnost nebo regionální centrum. Nezapomínejte, že úspěšně získání zelené karty závisí na úspěchu investice. Navíc existují určitá práva a ochrany, které jsou poskytnuty investorovi. Tato práva lze nalézt stránce http://www.sec.gov/about/laws.shtml. Pokud máte zájem dozvědět se více informací o společnostech registrovaných v SEC, navštivte stránku http://www.sec.gov/edgar/quickedgar.htm#.U-rBeFZN1uY.

Pro více informací o EB investic prosím navštivte naše stránky.

Klikněte sem a přečtěte si víc o EB5 zelenej kařte. 

Líbil se Vám tenhle článek? Sdílejte ho nebo dejte LIKE. Nezapomeňte Přihlaste se do našeho Newsletter Immigration Biz a získejte ZDARMA e-book Jak získat E2 víza do USA a také získáte týdenní aktualizace ZDARMA!


0 comments… add one

Chci FREE EBOOK!

E2-investment-visa-usa-English-150thumb

Napsali o nás