EN | CZ | SK

Je EB-5 investice prostřednictvím regionálního centra bezpečná?

EB-5 investice

Je EB-5 investice prostřednictvím regionálního centra bezpečná?

Představte si, že přijdete do prodejny ojetých vozidel a prodejce se vás zeptá o jaký typ vozidla máte zájem. Máte uspořených 40 tisíc dolarů, tak řeknete, že chcete vozidlo za takovou cenu. Prodejce vezme od vás šek, dá vám auto a klíče. Chtěli by bezpečně odjet s tímto autem, aniž jste si ho vyzkoušeli? Určitě ne.

Podobně jako je tomu ve výše uvedeném případě, investice prostřednictvím EB-5 regionálního centra je něco, do čeho nemůžete skočit bezhlavě. Nehledě na to, jaké jsou benefity této investice, určité riziko musí být také vzaty v úvahu.

EB-5 program spravován úřadem USCIS.

Tento program dovoluje zahraničním investorům aby se podíleli na americké ekonomice prostřednictvím vytvoření pracovních míst. Program EB-5 investor je spravován občanem Spojených států a imigrační služby (USCIS). Kapitálové investice by měly být ve výši 1 milionu dolarů, přičemž musíte založit novou obchodní společnost. také můžete investovat 500 tisíc dolarů do cílové oblasti zaměstnanosti nebo do venkovské oblasti. Po splnění těchto podmínek můžete získat zelenou kartu.

Nyní, když jsme pochopili základy pro získání zelené karty pro vás a vaši rodinu, pojďme se podívat na související rizika. Za prvé, jak jsme již uvedli, investování prostřednictvím regionálního centra je jako koupit si auto. Všechny vypadají lákavě, ale co si opravdu kupujeme? Celkem je zde přes dvě stě regionálních center, ve kterých můžete investovat. Toto číslo stále roste každý den. S tímto jsou spojeny určitá rizika. I když v případě regionálního centra nemůžete absolvovat zkušební jízdu, je důležité zaměřit se alespoň na následující minimum:

Zda je regionální centrum finančně stabilní

Schopny získat další finanční prostředky.

Pomůže vám splnit podmínky nezbytné pro získání víz.

Vytvoří strategii pro návratnost investic.

 

Pro více informací o EB-5 zelené kartě a o E-2 investorských vízech neváhejte kontaktovat Immigrationbiz.cz.

 

Líbil se Vám tenhle článek? Sdílejte ho nebo dejte LIKE. Nezapomeňte Přihlaste se do našeho Newsletter Immigration Biz a získejte ZDARMA e-book Jak získat E2 víza do USA a také získáte týdenní aktualizace ZDARMA!


0 comments… add one

Chci FREE EBOOK!

E2-investment-visa-usa-English-150thumb

Napsali o nás