EN | CZ | SK

Kolik bych měl investovat do EB-5 Green Card programu?

EB-5 Green Card

Kolik bych měl investovat do EB-5 Green Card programu?

Jak si můžete přečíst v našich předchozích příspěvcích, investice prostřednictvím programu EB-5 vyžaduje zvážení do jaké činnosti chcete investovat (viz předchozí článek: Má být EB-5 investice aktivní nebo pasivní?), Ale i to, kolik kapitálu chcete investovat. EB-5 program umožňuje zahraničním investorům získat zelenou kartu výměnou za investice do společnosti, která by pomohla stimulovat americkou ekonomiku tím, že poskytnete alespoň 10 pracovních míst pro amerických pracovníků. Investoři mají možnost investovat buď 1,000,000.00 USD nebo 500,000.00 USD. Zní to docela jednoduše, ne?

Nicméně může to být i mnohem složitější. V rámci programu, kromě zdlouhavého procesu aplikace, zahraniční investoři si musí vybrat, do jaké míry by se chtěli v programu angažovat a co je nejdůležitější, kolik by chtěli investovat. Obě investice, 1,000,000.00 USD a 500,000.00 USD, představují značný kapitál. Dalším bodem ke zvážení je, že každý investiční kapitál má své vlastní požadavky. V níže uvedené tabulce jsme nastínili rozdíly spojené s výší investice, abychom vám pomohli vybrat možnost, která je pro vás ta nejlepší.

Výše investice:: 1,000,000.00 USD 500,000.00 USD
Požadavky na program:
  • Musíte investovat do nové obchodní společnosti
  • Vytvořit minimálně 10 pracovních míst pro americké zaměstnance
  • Musíte mít významnou roli ve vašem byznysu
Požadavky na oblast: Jakékoliv obecná oblast v seznamu USCIS (vezměte prosím na vědomí, že investice vyšší než 1,000,000.00 USD může USCIS požadovat v důsledku nízké míry nezaměstnanosti ve vybrané oblasti)
  • Targeted Employment Area (TEA)- jsou to cílené oblasti s vysokou mírou nezaměstnanosti – až 150% státního průměru
  • Venkovské oblasti-jsou to oblasti mimo míst, která mají 20 tisíc obyvatel a více
Doba, během níž musíte investici řídit: Nejméně 3 roky Nejméně 3 roky
Program regionálního centra: Závisí Ano
Počet volných víz:: 7,000/ročně 3,000/ročně

Pro více informací o EB-5 zelené kartě a o E-2 investorských vízech neváhejte kontaktovat Immigrationbiz.cz.

Líbil se Vám tenhle článek? Sdílejte ho nebo dejte LIKE. Nezapomeňte Přihlaste se do našeho Newsletter Immigration Biz a získejte ZDARMA e-book Jak získat E2 víza do USA a také získáte týdenní aktualizace ZDARMA!


0 comments… add one

Chci FREE EBOOK!

E2-investment-visa-usa-English-150thumb

Napsali o nás