EN | CZ | SK

E-2 Visa: Je třeba žádat o změnu statusu nebo o visa na americkém konzulátu?

E-2 Visa

E-2 Visa: Je třeba žádat o změnu statusu nebo o víza na americkém konzulátu?

E-2 vízum je nepřistěhovalecké vízum, které umožňuje cizinci vstoupit a pracovat ve Spojených státech a je založeno na investic žadatele, kterou bude řídit ve Spojených státech. Zde je seznam otázek o E-2 vízech, které jsou nejčastěji kladené našimi klienty.

Při žádání E-2 víz byste si měli nejprve zjistit, kde podat žádost, tedy zda na americkém konzulátu nebo v USA změnit svůj status.

Mohu změnit status ve Spojených státech?

Pokud jste v USA a máte víza jiné než E-2, můžete podat žádost o změnu statusu na E-2 víza na úřadě USCIS. Musíte předložit formulář I-129 a poskytnout dokumentaci splňující požadavky na E-2 vízum.

Žádání o E-2 visa na americkém konzulátu.

Za prvé, měli byste vyplnit on-line žádost o nepřistěhovalecké vízum, formulář DS-160, přidat foto a vytisknout přihlášku. Musíte také vyplnit DS-156E doplňující formulář. Ostatní dokumentace a přesné pokyny o tom, jak byste měli požádat o vízum jsou obvykle uvedeny na internetových stránkách příslušného konzulátu. Vaši rodinní příslušníci musí podat samostatnou DS-160 přihlášku.

Pro více informací o EB-5 zelené kartěE-2 investorských vízech nebo o L-vízech neváhejte kontaktovat Immigrationbiz.cz.

Líbil se Vám tenhle článek? Sdílejte ho nebo dejte LIKE. Nezapomeňte Přihlaste se do našeho Newsletter Immigration Biz a získejte ZDARMA e-book Jak získat E2 víza do USA a také získáte týdenní aktualizace ZDARMA!


0 comments… add one

Chci FREE EBOOK!

E2-investment-visa-usa-English-150thumb

Napsali o nás