EN | CZ | SK

Jak získat E-2 Investor Visa prostřednictvím investování do nemovitostí?

E-2 Investor Visa

Jak získat E-2 Investor Visa prostřednictvím investování do nemovitostí?

E -2 víza byly zahájeny americkou vládou na podporu zahraničních investorů . Před podáním žádosti o E-2 Investor Visa prostřednictvím investice do nemovitostí , budete muset splnit určitá kritéria. Následující věci si budete muset naplánovat dopředu. Ujistěte se, že patříte k smluvní zemi.

- Založení společnosti v USA

- Otevřete firemní bankovní účet .

- Převod finančních prostředků z vaší domovské země na váš bankovní účet v USA.

- Pronájem kancelářských prostor .

- Pronájem lidí , pokud je budete potřebovat .

- Požádejte o E – 2 investorské víza v zahraničí nebo ve Spojených státech změnou statusu.

Jednou z výhod E-2 Investor Visa je , že není nutné získat souhlas USCIS (Úřad pro občanství a imigrační služby USA ) . Investoři mohou jednoduše kontaktovat americkou ambasádu ve své zemi a začít proces podávání žádosti . Můžete prodloužit Vaše víza pokud jsou Vaše investice v oběhu.

Dalším důležitým požadavkem pro E – 2 víza je, že podnik musí být aktivní . Při E – 2 vízech získaných prostřednictvím investování do nemovitostí je tento požadavek často problematická.

Splňuje investování do nemovitosti nezbytné požadavky?

1) Investice musí být aktivní, což znamená, že investor musí být aktivně zapojeni do podnikání. Například, v případě pokud investor koupil komerční nemovitosti a nabízí sezónní pronájmy, musí se aktivně podílet na podnikání.

2) Investor musí prokázat, že podnik určitým způsobem pomůže americké ekonomice. Může například koupit nemovitost, zrekonstruovat ji a prodat. Takovým způsobem je aktivně zapojen, podílí se na ekonomice a najímá lidi, kteří se podílejí na procesu renovace a prodeje.

Pro více informací o E-2 investorských vízech neváhejte kontaktovat Immigrationbiz.cz.

Líbil se Vám tenhle článek? Sdílejte ho nebo dejte LIKE. Nezapomeňte Přihlaste se do našeho Newsletter Immigration Biz a získejte ZDARMA e-book Jak získat E2 víza do USA a také získáte týdenní aktualizace ZDARMA!


0 comments… add one

Chci FREE EBOOK!

E2-investment-visa-usa-English-150thumb

Napsali o nás