EN | CZ | SK

E-2 Investor Visa: Je lepší najmout zaměstnance na TPP nebo nezávislého pracovníka?

E-2 Investor Visa

E-2 Investor Visa: Je lepší najmout zaměstnance na TPP nebo nezávislého pracovníka?

Rozhodování opravdu záleží na okolnostech. Někdy je společnost ve fázi rozvoje a zaměstnání na plný úvazek je nezbytná. Nicméně najmutí nezávislého pracovníka (freelancer) je skvělý způsob, jak ušetřit čas a peníze . Musíte si však uvědomit, že i když jste v procesu investování, nemůžete pracovat v USA, proto byste měli najmout člověka, který bude spravovat každodenní úkoly , aby se růst vašeho podnikání zvýšil. Jakmile obdržíte E – 2 vízum máte nárok na práci v USA a řízení svého podniku, včetně každodenní činnosti.

Co je třeba k najmutí freelancer?

1. Prohlédněte si jeho dokumentaci a webstránku.

Můžete navštívit několik webových stránek jako www.elance.com , www.freelancer.com , www.guru.com a hledat online pracovníků.

2. Vyjednat rozumnou cenu.

3. Podívejte se na reference.

4. Stanovte lhůt.

5. Podepište smlouvu s pracovníkem a ujistěte se, že vyloučený se z odpovědnosti.

6. Freelancer používají formulář 1099 pro daňové účely a způsob, jak odlišit freelancer od zaměstnance je o a) stávající smlouvy , b) rozsahu kontroly vykonávané freelancer.

Pro více informací o EB-5 zelené kartě, E-2 investorských visa nebo o L-vízech neváhejte kontaktovat Immigrationbiz.cz.

Líbil se Vám tenhle článek? Sdílejte ho nebo dejte LIKE. Nezapomeňte Přihlaste se do našeho Newsletter Immigration Biz a získejte ZDARMA e-book Jak získat E2 víza do USA a také získáte týdenní aktualizace ZDARMA!


0 comments… add one

Chci FREE EBOOK!

E2-investment-visa-usa-English-150thumb

Napsali o nás